بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان اردبیل بنیاد فرهنگی امام مهدی موعود (عج) استان اردبیل از مهر ماه سال 90 فعالیت خود را در استان شروع کرده است و تاکنون فعالیتهای متنوعی را در قالب دوره های آموزشی و نشستهای علمی و همایشهای تخصصی و ... برگزار نموده است . هم‌اکنون 54 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

گزارش مراسم افتتاحیه نمایشگاه دهه مهدویت

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) اردبیل، در نمایشگاه «به سوی ظهور» با پاسخ به شبهات مهدويت با حضور كارشناسان بنياد تخصصی حضرت مهدی موعود (عج) به شبهات و بحث‌های مرتبط با آخرالزمان پاسخ داده می‌شود.
عصر یکشنبه(93/3/25)نمايشگاهی باشکوه با عنوان نمايشگاه «به سوی ظهور» در مصلی نماز جمعه اردبیل با حضور و سخنرانی حجت‌الاسلام عبدالله حسنی (مشاور استاندار اردبیل) وجمعی از بزرگان افتتاح گردید.
در اين نمايشگاه برپایی غرفه های امام شناسی ـ علل غیبت ـ عصر انتظار ـ عصر امام خمینی ـ خانواده مهدوی ـ اصحاب آخرالزمان ـ علائم ظهورـ پس از ظهور ـ عهدی با امام زمانم ـ ايستگاه كودك و نقاشي‌هاي مهدويت و آخرالزمان و بازی‌های رایانه‌ای مهدوی، پاسخ به شبهات مهدويت که با حضور كارشناسان بنياد تخصصی حضرت مهدی(عج) به شبهات و بحث‌های مرتبط با آخرالزمان پاسخ داده می‌شود ـ عرضه كتاب و بروشور و نرم‌افزارهای مهدويت و خطاطی صورت گرفت.
مدير بنیاد فرهنگی عنوان کرد: محتواهای فرهنگی، صوتي و تصويری برای كسانی كه بلوتوث آنها روشن است، به شعاع يك كيلومتری ارسال می‌شود و مسابقه و اهدای جوايز از جمله برنامه‌هايی است كه در ا ين مراسم برگزار می‌شود.
وی خاطر نشان کرد این نمایشگاه تا 93/3/29به مدت پنج روز دایر میباشد ودر مراسم اختتامیه جوایزی به برندگان مسابقه اهدا می‌گردد.
آخرین ویرایش
در 1394/1/31 12:01 توسط زهره رجبی شیزری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
04513350661
خیابان شهید بهشتی، کوچه روبروی مسجد محمدیه(رضایی)، پلاک 85، کدپستی 5817956146
پیامک
30001366