بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان اردبیل بنیاد فرهنگی امام مهدی موعود (عج) استان اردبیل از مهر ماه سال 90 فعالیت خود را در استان شروع کرده است و تاکنون فعالیتهای متنوعی را در قالب دوره های آموزشی و نشستهای علمی و همایشهای تخصصی و ... برگزار نموده است . هم‌اکنون 54 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

گزارش همایش مهدویت

در مورخه 92/10/21 ویژه برنامه ای با عنوان همایش مهدویت ویژه نهم ربیع (آغاز امامت دوازدهمین ستاره آسمان امامت و ولایت) با برنامه ریزی بنیاد فرهنگی امام مهدی موعود(عج) و با همکاری آموزش و پرورش ناحیه 1 و 2 استان اردبیل برگزار گردید.
در مورخه 92/10/21 ویژه برنامه ای با عنوان همایش مهدویت ویژه نهم ربیع (آغاز امامت دوازدهمین ستاره آسمان امامت و ولایت) با برنامه ریزی بنیاد فرهنگی امام مهدی موعود(عج) و با همکاری آموزش و پرورش ناحیه 1 و 2 استان اردبیل با حضور نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان آیت الله سید حاتمی ، حجت الاسلام والمسلمین شیریان از اساتید برجسته قم، دکتر سپهری رئیس اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره ارشاداسلامی، تبلیغات اسلامی، آقای اطمینان معاون پرورشی ناحیه 1، آقای امیر زاده معاون پرورشی ناحیه 2 و مدیران ومربیان پرورشی تمام مدارس و همچنین فعالان بنیاد در سالن فدک استان برگزار گردید . که در بدو ورود از مهمانان پذیرایی به عمل آمد و بسته فرهنگی شامل مجله امان،کتاب آشتی با امام زمان(عج)و نرم افزار جامع مهدی موعود(عج) تقدیم مهمانان عزیز شد. در ابتدای مراسم مدیر بنیاد اردبیل حجت الاسلام مرادی خلیفه لو ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، در مورد غیبت امام عصر(عج)و وظایف منتظران در زمان غیبت، آشنا نمودن مردم با فرهنگ و معارف مهدویت که فعالیت های بنیاد در راستای ترویج فرهنگ صحیح مهدویت در جامعه می باشد سخنانی را ایراد نمودند در پایان سخنان خود در مورد بنیاد اردبیل و همچنین فعالیتها و عملکردهای این بنیاد توضیحاتی را دادند. بعد ازاتمام سخنرانی مدیر بنیاد، حجت الاسلام والمسلمین شیریان در مورد بحث انجام واجبات و ترک گناه در زمان غیبت حضرت و فراهم نمودن زمینه های ظهور حضرت که آمادگی عمومی مردم برای درک وجود مبارک آن حضرت می باشد سخنرانی کردند. اجرای توشیح ، مولودی خوانی، پخش کلیپ مهدوی ، قرعه کشی و اهدای 10 پلاک طلا مزین به نام مبارک حضرت مهدی (عج) و برای 4 نفر سفر مشهد مقدس از دیگر برنامه ها ی این همایش بزرگ بود. در حاشیه این همایش در سالن ورودی غرفه محصولات فرهنگی ، مهدوی تشکیل شد و محصولات با تخفیف در اختیار علاقمندان قرار گرفت.
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1392/11/3 09:18 توسط

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
04513350661
خیابان شهید بهشتی، کوچه روبروی مسجد محمدیه(رضایی)، پلاک 85، کدپستی 5817956146
پیامک
30001366